Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
phone-ico

Bezplatná linka:

800 800 234

E-aukce
Vážení obchodní partneři,

začátkem roku 2014 jsme zprovoznili systém elektronických aukcí PROebiz. E-aukce poskytují řadu níže uvedených výhod.

  • Systém poskytuje rovné podmínky všem účastníkům aukce. První fází je přizvání do aukce formou uveřejnění poptávky. V této fázi máte možnost dotazovat se na podrobnosti tendru, vznášet připomínky a dotazy. Druhou fází je spuštění samotné aukce, kdy každý účastník zadává svou nabídku. Ve třetí fázi oznámíme vítěze, který nejlépe splnil podmínky. Cena nemusí být vždy nejdůležitějším kritériem. V mnoha aukcích používáme k vyhodnocení více kritérií a vyhrává dodavatel s nejvyšším počtem dosažených bodů, nikoliv pouze nejvýhodnější cenou.
  • Z hlediska vnitřních směrnic společnosti synlab czech s. r. o. i následných auditů se jedná o velmi férový a transparentní systém.
  • S vítězem tendru se ihned po aukci uzavírá rámcová smlouva nebo obdrží závaznou objednávku na vysoutěžené zboží či služby.

V horní části této stránky je umístěno přihlašovací pole. Pokud chcete být informovaní o všech připravovaných aukcích společnosti synlab czech s. r. o., můžete se pomocí něj přihlásit. Informace budeme zasílat  newsletterem, a pokud budete mít o soutěženou oblast zájem, stačí se jednou přihlásit do databáze dodavatelů. Všechny další informace již budete dostávat automaticky.

Pokud máte k tomuto tématu jakékoliv dotazy či připomínky, můžete využít e-mailovou adresu: objednavky@synlab.cz.

Společnost synlab czech si vyhrazuje právo na výběr oblastí, které budou předmětem e-aukcí. V případě, kdy vítěz tendru nesplní dohodnuté podmínky nebo odmítne podepsat smlouvu či potvrdit objednávku, si společnost synlab czech s. r. o. vyhrazuje právo na vypsání nového tendru nebo výběr druhého uchazeče v pořadí.