Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
phone-ico

Bezplatná linka:

800 800 234

Politika kvality a bezpečnosti informací

Důraz na kvalitu je důležitou součástí naší firemní kultury. Abychom mohli dlouhodobě poskytovat kvalitní služby našim klientům a pacientům, a přispívali tak k jejich spokojenosti, stanovili jsme si přísná kritéria politiky kvality. Jen díky uspokojování požadavků a naplňování očekávání našich klientů a pacientů nás budou partneři vnímat jako spolehlivého partnera v péči o to nejcennější…o zdraví.

Politiky kvality a bezpečnosti informací lze shrnout do následujících bodů:

 • Dosažení maximální spokojenosti zákazníků
  Požadavky a přání zákazníků jsou pro nás prvořadé a mají nejvyšší prioritu. Klademe důraz na profesionalitu, vstřícnost, empatii, rychlou reakci, spolehlivost, příjemné a bezpečné prostředí.
 • Zajištění vysoké profesionální úrovně pracovníků společnosti
  Neustále prohlubujeme a zvyšujeme odbornou způsobilost našich pracovníků.
 • Zlepšování nabízených služeb
  Snažíme se neustále rozšiřovat a zkvalitňovat nabídku služeb poskytovaných našim zákazníkům tak, abychom uspokojili co nejširší škálu požadavků. Učíme se ze všeho, co děláme, co nabízíme.
 • Důvěryhodnost
  Zajišťujeme ochranu osobních dat pacientů s ohledem na bezpečnost, utajení a důvěryhodnost v souladu s platnou legislativou a všeobecně uznávanými standardy.
 • Zajištění vhodného pracovního prostředí a technického vybavení
  Neustále zdokonalujeme pracovní prostředí a technické vybavení. Stávající vybavení udržujeme v bezvadném technickém stavu a trvale zajišťujeme jeho správnou funkčnost dle legislativních předpisů a doporučení výrobců. Dodržujeme zásady bezpečnosti práce, ochrany zdraví při práci a minimálního dopadu na životní prostředí.
 • Spokojenost zaměstnanců
  Pečujeme o kvalitu a rozvoj pracovního prostředí, kvalitu pracovních vztahů, sociální péči i odpovídající odměňování našich zaměstnanců.

Příslušné dokumenty naleznete zde:

Aktuálně
18.10.2017 - Odběrové pracoviště Kladno, Váňova
Pokračovat ve čtení
18.10.2017 - Odběrové pracoviště Písek, Drlíčov
Pokračovat ve čtení
16.10.2017 - MUDr. Aleš Ducháček
Pokračovat ve čtení