Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
phone-ico

Bezplatná linka:

800 800 234

Pacient

Laboratorní vyšetření poskytují důležité informace o zdravotním stavu člověka. Každé takové vyšetření začíná odběrem vzorku (krve, moči atd.), z něhož se následně provádí rozbor. Laboratorní vyšetření může lékař doporučit v rámci preventivní péče nebo v případě podezření na onemocnění pacienta. Na základě výsledků laboratorního vyšetření pak spolehlivě určí diagnózu a předepíše vhodnou léčbu.

Společnost synlab czech s.r.o. je největším poskytovatelem laboratorních služeb v České republice. Pacientům a lékařům nabízíme široké spektrum vyšetření prováděných v síti svých odběrových pracovišť a laboratoří.

Používáme mezinárodně certifikované laboratorní metody a naše laboratoře jsou zařízeny nejmodernějším vybavením. Výsledky vyšetření proto mají vysokou spolehlivost a jsou pacientům k dispozici v nejkratším možném čase, často do několika hodin.

Aktuálně
18.10.2017 - Odběrové pracoviště Kladno, Váňova
Pokračovat ve čtení
18.10.2017 - Odběrové pracoviště Písek, Drlíčov
Pokračovat ve čtení
16.10.2017 - MUDr. Aleš Ducháček
Pokračovat ve čtení