Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací
MENU
Bezplatná linka: 800 800 234 Kontaktujte nás
cs
en
cs
en

Zvířecí pacient

Společnost SYNLAB poskytuje v rámci svých laboratorních služeb komplexní veterinární diagnostiku. Nabízíme základní a specializované testy pro malá i velká zvířata, včetně imunologie, klinické biochemie, hematologie, hormonální analýzy, genetické diagnostiky, virologicko-sérologických, mikrobiologických a parazitologických vyšetření. Našich služeb využívají především veterinární lékaři a majitelé zvířat (farmáři, chovatelské spolky).

Svoz vzorků zabezpečujeme denně. Vzorky k vyšetření svážíme z veterinárních pracovišť nebo od chovatelů přímo do našich laboratoří, které jsou zařízené nejmodernějším přístrojovým vybavením. Výsledky laboratorních rozborů pak posíláme adresátovi e-mailem, faxem nebo poštou. V případě potřeby může zákazník také kontaktovat naše call centrum.

Laboratorní diagnostiku provádíme v akreditovaných laboratořích, které sídlí v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Plzni, Chomutově, Kralupech nad Vltavou, Ledči nad Sázavou, ve Vimperku a Znojmě.

Služby veterinární diagnostiky SYNLAB mají tyto výhody:Související

Zdraví národa

Abeceda vitaminů: D vám dá sílu a vitalitu
Abeceda vitaminů: D vám dá sílu a vitalitu Dříve bylo nechvalně známé jeho podávání dětem v podobě rybího tuku. Věřte ale, že jsou i příjemnější způsoby a že na jeho zvýšenou potřebu by měli dbát i starší lidé.
Abeceda vitaminů: C pomáhá nejen při nachlazení
Abeceda vitaminů: C pomáhá nejen při nachlazení Přezdívá se mu král vitaminů, především kvůli jeho mnohostrannosti. Podporuje imunitní systém a celkovou obranyschopnost organismu. Známý je také pro své protizánětlivé účinky. Bojuje proti bakteriím a virům, urychluje léčbu a zmírňuje příznaky onemocnění. Nejčastěji si ho spojujeme s prevencí nachlazení a chřipky, jeho role v těle je ale mnohem větší.
V případě chronických infekcí mohou pomoci autovakcíny
V případě chronických infekcí mohou pomoci autovakcíny Trpíte opakovanými záněty dýchacích cest nebo močového měchýře? Pokud jde o akutní zánětlivé onemocnění, určitě je na místě léčba antibiotiky. V poslední době ale často dochází k jejich nadužívání, čímž se zvyšuje odolnost bakterií a antibiotika tak přestávají být účinná. Jejich dlouhodobé užívání má navíc negativní dopad na vaši mikroflóru, kde ničí „dobré“ bakterie, a narušuje tak celý imunitní systém. Jestliže se vám některé infekce často vracejí, můžete si nechat připravit autovakcínu, která posiluje aktivitu imunitního systému proti konkrétnímu původci vašeho onemocnění. Její hlavní výhodou je, že na rozdíl od antibiotik neničí ostatní bakterie v těle.
Soutěž „Ukaž knír“ o 5 PHI testů
Soutěž „Ukaž knír“ o 5 PHI testů Listopad je již tradičně měsícem boje proti rakovině prostaty, kterou v České republice ročně onemocní téměř 8 000 mužů. U této příležitosti si pánové po celém světě pečlivě pěstují svůj knír, čímž dávají najevo, že jsou součástí hnutí, které se snaží změnit tvář mužského zdraví k lepšímu. SYNLAB tuto iniciativu podporuje, a proto vyhlašujeme soutěž o pět testů PHI, které slouží k určení indexu zdravé prostaty.