Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací
MENU
Bezplatná linka: 800 800 234 Kontaktujte nás
cs
en
cs
en

Volná místa

Společnost synlab czech s.r.o. je součástí nadnárodní skupiny a významným hráčem na trhu v oblasti laboratorní diagnostiky a provozování ambulancí. Nyní hledáme kolegu/kolegyni do našeho týmu na pozici:

ODBĚROVÁ SESTRA - BRNO (Dohoda o provedení práce)

Popis pracovní náplně:

 • kontrola úplnosti a shody přijatých žádanek k vyšetření s identifikací pacienta a zdravotním pojištění při odběrech primárních vzorků;
 • odběr primárních vzorků;
 • příprava vzorků k transportu a distribuci do laboratoří;
 • komunikace s pacienty.

Požadujeme:

 • středoškolské zdravotnické vzdělání;
 • osvědčení k výkonu zdrav. povolání bez odborného dohledu podmínkou;
 • praxe min. 2 roky.

Nabízíme:

 • práci na Dohodu o provedení práce - dlouhodobě;
 • jedná se o zástupy za dovolené či nemoc;
 • vhodné i pro důchodce a matky na MD;
 • nástup možný ihned nebo dohodou.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Dohoda o provedení práce

Typ smluvního vztahu

DPP

Délka pracovního poměru

1 rok

Kontakt

synlab czech s.r.o.
Eva Egerová
Evropská 873
664 42 Brno–Modřice
Česká republika
Telefon: 517 075 108
E-mail: kariera@synlab.cz

Zdraví národa

Abeceda vitaminů: D vám dá sílu a vitalitu
Abeceda vitaminů: D vám dá sílu a vitalitu Dříve bylo nechvalně známé jeho podávání dětem v podobě rybího tuku. Věřte ale, že jsou i příjemnější způsoby a že na jeho zvýšenou potřebu by měli dbát i starší lidé.
Pět rad, jak se připravit na odběr krve
Pět rad, jak se připravit na odběr krve Krevní test dokáže odhalit spoustu potíží, od banálních infekcí až po závažná onemocnění. Díky preventivnímu vyšetření je můžete začít řešit dříve, než se rozvinou a zkomplikují. Pro správné vyhodnocení výsledků je důležitá kvalita krevního rozboru, na kterou může mít vliv celá řada maličkostí. Je jasné, že sladká limonáda zvedne hladinu krevního cukru, výsledky ale může ovlivnit například i rozčilení nebo chůze do schodů. Na odběr krve je proto dobré chodit v co nejlepší náladě a mít při tom na paměti několik základních doporučení. Čeho je tedy dobré se před odběrem vyvarovat?
Chronická obstrukční plicní nemoc hrozí všem kuřákům
Chronická obstrukční plicní nemoc hrozí všem kuřákům Chronická obstrukční plicní nemoc (CHOPN) je závažné onemocnění plic, při kterém dochází k poruše průchodnosti dýchacích cest. V Česku postihuje přes 8 procent populace. Většinou se týká mužů, ale v posledních letech přibývá i případů u žen. Převážná část postižených osob jsou kuřáci, zbylých zhruba 10 procent představují lidé pracující v prašném prostředí či v prostředí s těkavými chemikáliemi. Výjimečně se nemoc vyskytuje také jako důsledek opakovaných zápalů plic nebo komplikovaného astmatu. Zásadním preventivním opatřením je přestat kouřit.
Abeceda vitaminů: C pomáhá nejen při nachlazení
Abeceda vitaminů: C pomáhá nejen při nachlazení Přezdívá se mu král vitaminů, především kvůli jeho mnohostrannosti. Podporuje imunitní systém a celkovou obranyschopnost organismu. Známý je také pro své protizánětlivé účinky. Bojuje proti bakteriím a virům, urychluje léčbu a zmírňuje příznaky onemocnění. Nejčastěji si ho spojujeme s prevencí nachlazení a chřipky, jeho role v těle je ale mnohem větší.